Ruční tlakový napěnovač IK FOAM PRO 2 Professional Sprayer

929,00 Kč
S DPH
Číslo:

IK FOAM PRO 2 Professional Sprayer je ruční profesionální tlakový napěnovač se zvýšenou chemickou odolností a možností regulace hustoty pěny s nádrží pro 1250 ml roztoku.

IK FOAM PRO 2 Professional Sprayer je ruční profesionální tlakový napěnovač se zvýšenou chemickou odolností a možností regulace hustoty pěny s nádrží pro 1250 ml roztoku.

Profesionální napěnovač IK FOAM PRO 2 byl vyroben pro generování suché a odolné pěny. Navržen pro použití s chemickými činidly s povrchově aktivními vlastnostmi (podrobný seznam odolnosti vůči různým činidlům naleznete níže).

IK FOAM PRO 2 poskytuje uživateli hustou a trvalou pěnu ideální pro profesionální čištění, sanitaci a dezinfekci, čištění HVAC systému, mytí vozidel a detailing, stejně jako pro dezinfekci potravinářských provozů a průmyslových kuchyní. IK Srayers jsou poprávu označovány jako nejatraktivnější na trhu. Vyzkoušejte IK Sprayers i Vy!

Ruční postřikovač IK FOAM PRO 2 je generátor pěny určený pro úklidové práce v různých odvětvích. Má široké plnicí hrdlo, ergonomický design, bezpečnostní ventil nastavený na 3 bary (odtlakovatelný), základnu pro větší stabilitu, barevné uzávěry pro identifikaci obsahu nádrže, bezpečnostní zámek na systému otevírání a zavírání.

Postřikovač je vybaven třemi směšovači (oranžový, šedý a zelený), které umožňují měnit typ pěny výběrem mezi mokrou, střední nebo suchou pěnou. S použitím pěny se daří prodloužit dobu kontaktu mezi chemikálií a čištěným povrchem. Čistěním tkaniny a čalounění pomocí pěny se vyhnete nadměrnému namáčení, které generuje výskyt plísní a bakterií, a konečně máte lepší vizuální kontrolu stříkaného povrchu.

Snadná ruční montáž a demontáž IK FOAM PRO 2 umožňuje kompletní údržbu bez použití nářadí.

Konkrétní reference

Mohlo by se Vám líbít